Vestigingen

40 jaar reparatie expertise Dé service specialist voor consumenten elektronica Geautoriseerd voor en door alle bekende merken

CE Services Group

Daltonstraat 25, 3316 GD Dordrecht
E-mail: group@cerepair.nl
Tel: 088 – 3425200
Btw-nummer: NL852992749B01
KvK: 58336613
IBAN: NL47ABNA0516671960

CE Repair Services Dordrecht

Daltonstraat 25, 3316 GD Dordrecht
E-mail: dordrecht@cerepair.nl
Tel: 088 – 3425200
Btw-nummer: NL008885229B01
KvK: 23076225
IBAN: NL28ABNA0455061491

CE Repair Services Mijdrecht

Nijverheidsweg 19e, 3641 RP Mijdrecht
E-mail: mijdrecht@cerepair.nl
Tel: 088 – 3425200
BTW nummer: NL817851495B01
KvK: 30225129
IBAN: NL87ABNA0608265721

Centrale Werkplaats NL

Alvorens een toestel ter reparatie bij ons af te geven, graag deze altijd eerst zelf online aanmelden en samen met het reparatieformulier inleveren.

CE Logistics Services

Nijverheidsweg 19c, 3641 RP Mijdrecht
E-mail: info@celogistics.eu
Tel: 088 – 3425200
Btw-nummer: NL853810102B01
KvK: 60209410
IBAN: NL59ABNA0454503377

CE Repair Services Almelo

Twentelaan 2, 7609 RE Almelo
E-mail: dordrecht@cerepair.nl
Tel: 088 – 3425200

CE Repair Services Drachten

Dukdalf 15A, 9206 BE Drachten
E-mail: drachten@cerepair.nl
Tel: 088 – 3425200 of 0512 -517541

CE Repair Services Enkhuizen

De Star 6, 1601 MH Enkhuizen
E-mail: dordrecht@cerepair.nl
Tel: 088 – 3425200

CE Repair Services Parkstad

Marconistraat 14 6372 PN Landgraaf
E-mail: parkstad@cerepair.nl
Tel: 088 – 3425200

CE Repair Services Spijkenisse

Faradayweg 6, 3208  KS Spijkenisse 
E-mail: spijkenisse@cerepair.nl  
Tel: +088 342 5200

CE Repair Services Tervuren

Heidestraat 104, 3080  Tervuren, België 
E-mail: tervuren@cerepair.be  
Tel: +32 2 303 75 75
Btw-nummer: BE0451402564
IBAN: BE59 4336 1207 0126